Професор Леонід Мельник прочитав лекції для студентів коледжу в рамках гранту Жана Моне

У лютому 2018 р. завідувачем кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ННІ ФЕМ ім. О. Балацького професором Мельником Л.Г. прочитано лекції для студентів машинобудівного коледжу Сумського державного університету в рамках навчального модулю Жана Моне 553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE на тему: «Використання кращих практик ЄС для формування стійкої (сестейнової) економіки в Україні» (2014–2017 рр.).

Під час лекцій Мельник Л.Г. обговорив перспективи розвитку економічних систем України та ЄС на основі досягнень третьої та четвертої промислових революцій.

Студенти мали можливість подискутувати та зробити свої прогнози щодо суспільних трансформацій у ХХІ столітті.
Щиро вдячні Скороходовій Л.І. та Валюх Еліні Євгенівні за гарну організацію лекційних занять для студентів машинобудівного коледжу та впевненість у продовженні співпраці у викладацькій сфері.