Викладачі ННІ ФЕМ імені Олега Балацького завершили стажування за програмою «Освіта для сталого розвитку»

26-28 лютого 2018 року в.о. декана ФПКВ Надія Костюченко та заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Денис Смоленніков взяли участь в заключному семінарі в рамках програми стажування для викладачів «Освіта для сталого розвитку у вищій школі».

Програма стажування передбачала навчання в системі он-лайн, а також дві очні сесії з представленням напрацювань та звітів.Семінар був організований Балтійською програмою університетів, Асоційованим секретаріатом Університету Академія Або та проходив в м. Рига, Латвія. Свої ідеї щодо застосування новітніх методів навчання і можливості впровадження ідей сталого розвитку у навчальному процесі представили викладачі з Фінляндії, Швеції, Чехії, Польщі, Беларусі, Латвії, Литви та України.Нагадаємо, що викладачі розпочали стажування ще в вересні 2017 року в онлайн-режимі на базі moodle-платформи Університету Академія Або. В жовтні 2017 року відбувся перший семінар для викладачів в рамках очно-дистанційної програми стажування в м. Каунас, Литва.