Студенти ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького здобули перемогу на Всеукраїнській студентській олімпіаді з “Управління проектами”

Студенти кафедри управління гідно представили Сумський державний університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді з “Управління проектами”, яка відбулася 15 березня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

У заключному етапі взяли участь 28 студентів. За результатами олімпіади студенти групи УПм-71 Півень Дарина посіла 2 місце, а Сергієнко Альона отримала грамоту (наукові керівники к.т.н., ст.викл. Євдокимова А.В. та к.е.н., доц. Колосок С.І.).
Студентам необхідно було вирішити інтелектуальне та розрахункове завдання, пройти комп’ютерне тестування та виконати завдання в програмних продуктах.
Вітаємо з перемогою, бажаємо натхнення і подальшого розвитку!