Школа майбутніх керівників

21 березня на базі кафедри управління завершився ІІ етап Конкурсу майбутніх керівників, який щорічно проводиться в СумДУ разом з управлінням освіти і науки Сумської міської ради.

Відбір переможців проходив у двох секціях : «Публічне управління» і «Менеджмент». Учні 9-11 класів дванадцяти шкіл міста (понад 70 осіб) представили своє бачення наявних у сучасному суспільстві проблем та запропонували шляхи їх вирішення.
Переможцями по секції «Публічне управління» стали: 1 місце – школа №4, 2 місце – школа №26 і 3 місце – школа №27.
У секції «Менеджмент» перше місце посіли учні школи №9, друге – школа №7 і третє – школа №29.
Вітаємо наших переможців та бажаємо втілення розроблених і майбутніх проектів у життя.