Участь у тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів»

Асистенти кафедри економічної теорії к.е.н Щербаченко В.О. та Рожкова Є.Ю. за сприяння Ради молодих вчених взяли участь у дводенному тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів», що відбувся 12- 13 квітня 2018 року в м. Києві.

Захід був організований і проведений експертами Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). Метою проекту була підготовка представників центральних органів влади, Торгово-промислової палати, бізнес-асоціацій тощо до ведення переговорів щодо торгівлі послугами на багатосторонньому рівні, в рамках Світової Організації Торгівлі, та при підготовці двосторонніх угод про вільну торгівлю, зокрема й між Україною та Канадою. Учасники отримали практичні знання шляхом виконання тематичних групових завдань.