Перемога на олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства»

Студентка 2 курсу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету спеціальності «Економіка підприємства» Кучеренко Поліна Валеріївна група (Е-61) під керівництвом д.е.н., професора Таранюка Леоніда Миколайовича та к.е.н., доцента Кубатко Олександри Вікторівни зайняла третє призове місце та нагороджена дипломом третього ступеню у ІІ етапі турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, що проходила 11-13 квітня 2018 року в ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» м. Дніпро. В олімпіаді прийняли участь 84 студентів з вищих навчальних закладів України. Завдання олімпіади включали: тестове завдання та п’ять розрахункових задач.