Перемога на олімпіаді з дисципліни «Податкова система України»

19-20 квітня 2018 року було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України», де студентка 1 курсу магістратури ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Абравіт Аліна Юріївна (група Фм.-72) під керівництвом к.е.н., доцента Захаркіної Людмили Сергіївни зайняла третє призове місце та нагороджена дипломом третього ступеню.

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» проходив на базі Тернопільського національного економічного університету. В олімпіаді прийняли участь 82 студенти з вищих навчальних закладів України. Олімпіада складалася з трьох типів завдань (тестового, розрахункового та творчого).
Вітаємо переможницю та керівника та бажаємо подальших успіхів!