Подвійна перемога у Всеукраїнському конкурсі «Економіка автомобільного транспорту»

19 квітня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», напрям «Економіка автомобільного транспорту». Всього на конкурс було подано 58 робіт. Дві з них – від першокурсників Станіслава Ніколаєва та Євгена Скрипки, які навчаються в СумДУ за напрямом підготовки «Економіка та бізнес». Авторів найкращих наукових робіт було відібрано у другий тур – підсумкову науково-практичну конференцію. За результатами незалежного рецензування та захисту на підсумковій конференції наукова робота Станіслава Ніколаєва на тему «Трансформація та сестейнізація автотранспортних систем» була оцінена дипломом I ступеня (науковий керівник – д.е.н., професор Мельник Л.Г.). Євген Скрипка виборов диплом III ступеня з науковою роботою на тему «Соціально-економічні перспективи «озеленення» та інтелектуалізації автотранспорту» (науковий керівник – к.е.н., доцент Маценко О.М.).

Успіхів молодим науковцям та їх керівникам!