Перемога на олімпіаді з дисципліни «Інвестування»

19-20 квітня 2018 року було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування», де студентка 4 курсу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету Новак Ксенія Сергіївна (група Ф-41) зайняла друге призове місце та нагороджена дипломом другого ступеню.

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» проходив на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури. Олімпіада складалася з двох типів завдань (тестового та розрахункового).
Підготовку студентки до олімпіади здійснювали викладачі кафедри фінансів і підприємництва Захаркін Олексій Олександрович, Салтикова Ганна Василівна та Захаркіна Людмила Сергіївна.
Вітаємо переможницю та керівників, щиро бажаємо розвитку і наснаги, сил досягати своєї мети, отримувати моральне задоволення від навчання і своєї наукової праці та подальших успіхів!