6 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.
Студенти задавали питання, взяли участь в обговоренні питань, що стосуються економіко-правового регулювання запобігання торгівлі людьми, обговорили напрямки співпраці органів місцевого самоврядування з Представництвом ЄС в Україні. 17 травня студенти групи МЕ-51ан в рамках практично-орієнтованого навчання з дисципліни «Міжнародні економічні конфлікти та теорія міжнародних переговорів» відвідали «Суддівську школу», що відбулася в рамках святкування Днів Європи в Господарському суду Сумської області. В програмі школи відбувся тренінг «Теорія брехні", спікер - кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології СумДУ Тетяна Іванова та тренінг-практикум «Професійна етика: адвокати та судді» спікери - в.о. керівника апарату Суду: Олександр Лебедь та адвокат Курбатов Денис Володимирович. 18 травня для студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» групи МЕ-71ан, МЕ-61ан, МЕ-51ан та «Бізнес аналітика» АБ-71а (студенти інституту Бізнес Технологій СумДУ) відбувся семінар-практикум за участю Галушко Валентина засновника ТОВ Electro Auto. В рамках дисциплін «Облік в зарубіжних країнах» та «Міжнародні фінанси» був проведений аналіз ринку електрокарів в Україні та світі, визначені тенденції продажу електрокарів в Україні, особливості їх оподаткування та виробництва. Студенти взяли участь в обговоренні специфіки укладання міжнародних договорів, оформлення контрактів та документації для купівлі-продажу, розглянули діяльність міжнародних аукціонів, транспортування та логістики електрокарів. Кафедра Економічної теорії дякує гостю, Галушко Валентину за приділений час та готовність поділитися своїми знаннями та навичками.