21 травня 2018 року викладачами ННІ ФЕМ ім. О. Балацького розпочато проведення серії воркшопів, семінарів та тренінгів у сфері проведення наукових досліджень та розробок. Перші семінари були присвячені питанням покращення навичок з підготовки наукових публікацій. Заходи проводяться для студентів, аспірантів, викладачів та зацікавлених осіб Сумського державного університету.

 

Перший семінар на тему «Academic Writing: як писати наукові статті?» провела старший викладач кафедри фінансів і підприємництва, голова Ради з якості ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, Юлія Шкодкіна. Учасники семінару дізнались про сучасні стандарти академічного письма за передовими практиками європейських університетів та видавництв, зокрема про модель IMRaD у структурі наукової статті, модель “Bye PA MeRCi” у структурованому абстракті тощо. Семінар було проведено за результатами участі пані Юлії у Зимовій школі для молодих дослідників “Європейські індикатори якості освітніх досліджень”, яка проводилась Українською асоціацією дослідників освіти з 28 січня по 2 лютого 2018 року. 

04 червня 2018 року Денис Смоленніков, старший викладач кафедри управління, провів семінар “Наукометричні бази та вибір журналу для публікації”. В ході воркшопу було обговорено низку питань, зокрема види доступу до публікацій в наукових журналах, сучасні виклики для науковця, проект нових вимог до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів тощо.

Незабаром чекаємо на чергові семінари та чергові теми для обговорення. Буде корисно!

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla