Проведено II тур Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Сумській області

14 червня 2018 року на базі Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях проведено II тур Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Сумській області. Конкурс проводився в двох номінаціях, – “кращий керівник” та “кращий спеціаліст”. В конкурсі взяли участь державні службовці обласної та районних державних адміністрацій.
До складу організаційного комітету та журі конкурсу увійшли Старченко Л.В., директор Центру професійної та післядипломної освіти та завідувач кафедри управління Теліженко О.М.
Під час проведення конкурсу організаційний комітет провів обговорення актуальних питань підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Всі учасники конкурсу отримали вичерпну інформацію про умови вступу та навчання в Сумському державному університеті по спеціальності 281 – “Публічне управління та адміністрування” (освітні магістерські програми “Державна служба” та “Адміністративний менеджмент”).