Участь викладача кафедри управління у літній школі «News Literacy» у м. Познань

З 8 по 13 липня 2018 р. викладач кафедри управління Мирошниченко Ю.О. взяла участь у літній школі «News Literacy», що проводилась на базі Факультету політичних наук та журналістики Університету ім. Адама Міцкевича у м. Познань, Польща (Adam Mickiewicz University).

Літня школа була організована Центром «News Literacy» в Університеті ім. Адама Міцкевича спільно з Центром «News Literacy» в Школі журналістики Університету штату Нью-Йорк у Стоуні Брук (Stone Brook University). Учасникам школи було запропоновано інтенсивний та практично-орієнтований навчальний курс присвячений питанням оцінки надійності та достовірності інформаційних джерел. Програма Літньої школи включала лекції польських викладачів, запрошеного американського лектора Richard Hornik та практичні заняття (дискусії, ситуаційні вправи, кейси). Мирошниченко Ю.О. використовуватиме отримані знання та навички у своїй викладацькій діяльності.