У Сумському державному університеті розпочато програму підготовки аспірантів англійською мовою за спеціальністю “Міжнародне бізнес-адміністрування та бізнес аналітика”.

Три тижні, з 10-го по 28-ме липня, перебували 4 викладачі партнерського університетського коледжу з Гани, які стали аспірантами цієї програми за заочною формою навчання у Сумському державному університеті. Насичена програма навчанням, огляд університету, екскурсії містом, дружня атмосфера спілкування, - від всього цього іноземні аспіранти отримали незабутні враження, новий досвід і знання. Попереду ще тривалий період навчання, роботи над науковими дослідженнями та дисертаціями, але команда СумДУ та іноземні аспіранти налаштовані на серйозну роботу та позитивний результат по захисту ступеня доктора філософії.