Переможець гранту імені Фулбрайт розпочинає свій візит у США!

З вересня 2018 по червень 2019, майже два повних семестри, доцент кафедри управління Ганна Швіндіна проведе як запрошений науковець в Університеті Пурдью, штат Індіана США за програмою Фулбрайт.

Університет Пурдью, заснований майже півтора століття тому, наразі є місцем роботи для більше ніж 3 тисяч викладачів та майданчиком навчання для більше ніж 40 тисяч студентів. Університет має розгорнуту систему сфер діяльності та досліджень, і відомий своїми випускниками, такими як космонавт Ніл Армстронг, Нобелевськими лауреатами в галузі фізики Едвард Мілз Пурсель та Бен Рой Моттелсон, та хімії Акіра Сузукі. Наразі на кафедрі хімії працюють два Нобелевських лауреати Герберт Браун та Ей-ічи Негіши. Серед випускників університету є відомі бізнесмені та підприємців, політики, які нагороджені премією Пульцера. На дослідження університет щорічно витрачає більше 450 млн. доларів, залучаючи фонди від державних та федеральних агенцій, промисловості, фундацій та індивідуальних донорів. Програма імені Фулбрайта надає можливість дослідникам із різних країн здійснювати обмін думками, проектами, та створювати мережу дослідницьких інновацій. Професор Вінсент Даффі ласкаво зголосився прийняти нашу колегу на своїй кафедрі для подальшої спільної роботи на користь двох університетів – Університету Пурдью та СумДУ. Програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки імені Фулбрайта спонсорується Державним департаментом.