Викладач інституту взяв участь у тренінгу для тренерів в рамках проекту CUTIS

В період з 10 по 15 вересня 2018 року старший викладач кафедри управління, заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Денис Смоленніков взяв у тренінгу «How to export to Canada».

Тренінг організований в рамках проекту CUTIS – Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій, що фінансується Global Affairs Canada (GAC). Програма тренінгу складались з низки питань, присвячених зовнішньоекономічній діяльності, організації публічних закупівель, електронної комерції, дослідженню ринку, екологічним аспектам міжнародної торгівлі тощо. Тренерами на заході виступили досвідчені представники бізнесу, керівники структурних підрозділів відомих українських та міжнародних компаній. За результатами тренінгу та підсумкових тестувань учасники отримали сертифікати.