Перший захист дисертації по спеціальності 25.00.02 – механізми державного управління

18 вересня 2018 р. у спеціалізованій вченій раді Національної академії державного управління при Президентові України відбувся успішний захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри управління Деміхова Олексія Ігоровича на тему «Формування та реалізація публічної житлової політики в Україні» (спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління).

Дослідження проводилось під науковим керівництвом доктора наук з державного управління, професора кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України Дегтярьової Ії Олександрівни.
Значну методичну допомогу у проведенні дослідження надав доцент кафедри управління СумДУ, кандидат економічних наук, доцент Лук’янихін Вадим Олександрович.
Колектив кафедри управління вітає Олексія Ігоровича і бажає подальших творчих успіхів!