Навчання в літній школі Жана Моне

Асистент кафедри управління ННІ ФЕМ Деміхов Олексій Ігорович протягом 24-28 вересня 2018 року пройшов навчання в літній школі Жана Моне за програмою Erasmus + Європейського Союзу за напрямом «Законодавство та публічна політика в сфері охорони здоров’я».

Захід відбувся в державному вищому навчальному закладі Menéndez Pelayo International University (UIMP) в м.Сантандер, (адміністративний центр спільноти Кантабрія в Іспанії). Інтенсивний навчальний семінар був присвячений порівняльному аналізу різних сучасних проблем у галузі охорони здоров’я та відповідної публічної політики в країнах Європи і Америки. Учасниками семінару стали практики і дослідники з охорони здоров’я, медики, юристи та науковці відповідного профілю. На семінарі були присутні 29 слухачів з 13 країн. Лекторами виступили досвідчені дослідники і науковці з Канади, Нідерландів, Італії, Бразилії, Данії та Іспанії. За підсумками заходу учасники отримали відповідні сертифікати.