Академічна мобільність у Сумському Державному Університеті можлива для всіх бажаючих!

Студентки четвертого курсу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, Гулак Валерія, спеціальність: “Фінанси та кредит”, та Козлова Діана, спеціальність: “Економіка підприємства”, пройшли конкурсний відбір програми міжнародної мобільності Erasmus + та отримали можливість навчатися в Університеті Альмерії, Іспанія.

Гнучкий графік навчання, цілодобовий доступ до ресурсів бібліотеки, сучасне цифрове оснащення аудиторій, особистий онлайн кабінет для кожного студента з матеріалами лекцій, оцінюванням та необмеженним спілкуванням з викладачими – особливості навчального процесу Іспанії. У вільний час від навчання організовуються екскурсії до туристичних центрів Іспанії та сусідніх країн, традиційні фестивалі національної кухні, спортивні розваги та зустрічі для міжкультурної комунікації. Життя та навчання закордоном – це неоціненний досвід. Але існує багато труднощів, які можна подолати тільки плідною працей, стараннями, поставленням правильних цілей та досягнення їх.
Світ – це безмежний простір можливостей. Мрії збуваються!