Студент інституту ФЕМ – стипендіат голови Сумської облдержадміністрації

У вівторок, 9 жовтня, пройшла урочиста церемонія вручення стипендій голови Сумської облдержадміністрації на 2018/2019 навчальний рік.

У число кращих студентів області увійшла і третьокурсниця нашого інституту Поліна Кучеренко. Кучеренко Поліна є призером Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», призером студентських наукових конференцій Сумського державного університету, I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка». У сфері наукової діяльності Поліна проявляє особливий інтерес до проблем економіки природокористування та енергозбереження. Крім того, Кучеренко Поліна має численні перемоги у Чемпіонаті України, Всеукраїнському турнірі та Відкритому чемпіонаті м. Суми зі спортивної аеробіки за видом програми «Аероденс». Вітаємо Поліну з отриманням стипендії та зичимо подальших успіхів та перемог у студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.