Студенти ФЕМ – переможці конкурсу «Золотий інтеграл – 2018»!

Минулого тижня закінчились два місяці напруженої підготовки до головного свята СумДУ – конкурсу-огляду талантів «Золотий інтеграл». Першокурсники нашого інституту вибороли найбільшу кількість номінацій та головний приз конкурсу – Кубок «Золотого інтегралу».

Цьогорічною ідеєю виступу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького стала тема «Крізь час». Головний герой історії – майбутній менеджер Денис Чугай. Саме він подорожує крізь час протягом всього виступу команди нашого інституту. За рішенням журі, ФЕМ виборов сім номінацій: сучасний танок (ансамбль – малі форми) – «Ритм майбутнього»; СТЕМ; сценічна постановка – «Понад усі сподівання»; авторський вірш – «Сьогодні твоє завтра» (Денис Чугай); естрадний вокал (ансамбль-малі форми) – дует Анастасія Смакоуз і Анастасія Москаленко; авторська пісня; фінальний номер.
Вітаємо студентів і впевнені, що наступного року кожен учасник матиме змогу знову здобути Кубок «Золотого інтегралу», але вже в якості наставника майбутніх першокурсників!