Викладач інституту взяв участь у Міжнародному форумі для сталого розвитку бізнесу

В період з 21 по 22 листопада 2018 року старший викладач кафедри управління, заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, старший науковий співробітник Денис Смоленніков взяв у Міжнародному форумі для сталого розвитку бізнесу «Green Mind». Цього року захід відбувся на платформі Міжнародного форуму «Innovation Market» в Міжнародному виставкому центрі (м. Київ).

В ході форуму було обговорено низку питань, присвячених реформуванню системи моніторингу довкілля, впровадженню Реєстру викидів та перенесення забруднювачів, державній підтримці зеленої модернізації виробництва. Також учасники взяли активну участь у тренінгах «Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель», «Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції».
З усіма матеріалами форуму можна ознайомитись на офіційному сайті за посиланням.