Викладач інституту прийняла участь у воркшопі “Ефективне викладання” в Університеті Пурдью, США

Ганна Швіндіна, доцент кафедри управління СумДУ прийняла участь у дводенному воркошпі «Ефективне Викладання», який відбувся цього тижня в Університеті Пурдью, США.

Спікерами події стали відомі своїми нагородами в галузі досліджень та викладання Д-р Ребекка Брент та Д-р Річард М. Фелдер, які поширили свій досвід у форматі дискусій, мозкового шторму, інформаційних матеріалів та консультацій із питань планування дисциплін, формулювання результатів навчання, активних методів навчання та ін. Досвід, який отриманий в цьому воркошопі, може бути легко трансформованим у курси із підвищення якості навчання як у формальній, так і неформальній освіті. Викладачі, освітяне, тренери та навіть студенти можуть стати цільовою аудиторією такого курсу в майбутньому. Цей цінний досвід співпраці із освітніми закладами США є можливим завдяки програмі Фулбрайт в Україні та Інституту Міжнародної Освіти IEE.