Екскурсія студентів в Сумський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу

14.12.2018 року, в ході реалізації практико-орієнтованих заходів, викладачем кафедри управління О.І. Деміховим була організована екскурсія студентів групи МЦ.м-711/2 спеціальності “Громадське здоров’я” в обласний комунальний заклад “Сумський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу”.

Під час екскурсії студенти поспілкувались з посадовими особами центру, ознайомились з його організаційно-штатною структурою, функціональними обов’язками персоналу. Також вивчались особливості реалізації Концепції розвитку громадського здоров’я в Україні на прикладі вказаного спеціалізованого закладу в Сумській області. Майбутні спеціалісти сфери громадського здоров’я здобули практичні компетенції за своїм фахом.