Співпраця у сфері громадянської освіти

28-30 жовтня доцент кафедри фінансів і підприємництва Ірина Скляр взяла участь у зустрічі представників формальної та неформальної освіти, що займаються громадянською освітою, яка пройшла у Тбілісі, Грузія.

Представники організацій-членів @EENCE (Eastern European Network for Citizenship Education) з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та України розробили план заходів щодо спільної роботи у 2019 році. Результатом зустрічі та попередньої плідної співпраці організацій, що є можливою за підтримки Федеральної агенції з громадянської освіти, Німеччина (Bundeszentrale für politische Bildung / ВpВ), став препринт навчального посібника «Планування освітніх програм та заходів у громадянській освіті».