Випускник програми академічної мобільності прочитав лекцію студентам ННІ ФЕМ імені Олега Балацького

30 січня кафедру управління відвідав випускник програми академічної мобільності між Університетом Порту (Португалія) та Сумським державним університетом Педро Патойло.

Нині Педро Патойло працює консультантом з питань технологій та нових ринків португальської компанії Galp Energia. Особливу зацікавленість з боку студентів спеціальностей “Менеджмент” та “Публічне управління і адміністрування” викликала відкрита лекція на тему “Академічна мобільність – ефективний шлях саморозвитку”, яку провів Педро Патойло. Серед інших питань, лектор особливу увагу приділив підходам до вибору програм академічної мобільності, кращим практикам написання мотиваційних листів, особливості навчання за кордоном. Педро Патойло наголосив, що академічна мобільність, можливості навчання в європейських університетах є запорукою високих конкурентних переваг випускників університетів як на українському так і на європейському ринках праці.
Студенти задали численні запитання та подякували гостю за змістовну лекцію.