Студенти ННІ ФЕМу стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

Випускниця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Яна Ус стала переможцем у конкурсі «Найкраща магістерська робота» та отримає разову стипендію від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава).

Тема роботи «Енергоефективність у приватному секторі: перспективи та інструменти стимулювання», науковий керівник Тетяна Пімоненко. Також студенти кафедри управління Чудеса Єлизавета, Павленко Дарина та Феденко Тетяна стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень. 1 березня вони отримали відповідні сертифікати від координатора з питань України Інституту, повноважного та надзвичайного Посла Республіки Польща в Україні (2005-2010) Яцека Ключковського. Всіх стипендіатів запрошено на Економічний форум м. Криниця-Здруй (Польща) в якості волонтерів, що відбудеться у вересні 2019 року.