До уваги студентів ФЕМ! Центр працевлаштування "Імпульс" запрошує Вас відвідати серію тренінгів «Time-management для студентів, що планують будувати кар’єру».

Попередні заходи засвідчили високі показники зацікавленості студентів до подібних проектів. Завдяки таким освітнім програмам ефективність студентів та випускників суттєво зростає.

«Time-management» - це спеціальний проект, який складається з 3-х тренінгів з 3-ма відомими спікерами в 3-х ВНЗ Києва. Ділитися знаннями та досвідом з нами будуть:

- 31.03.15 - [17:00-18:30] - Анастасія Спіцина - [Time коуч, автор проекта Група Гурманів Часу, бізнес-тренер, директор консалтингової компанії "Ключ"] - просп. Перемоги, 54 - [КНЕУ ім.В.Гетьмана];

- 01.04.15 - [11:40-13:10] - Дмитро Дядик - [Тренер, коуч з тайм-менеджменту (фокус на результаті) та особистій ефективності] - вул. Володимирська, 68 - [НУХТ];

- 02.04.15 - [17:00-18:30] - Лейла Алієва - [Експерт в області розвитку персоналу, бізнес-тренер, коуч] - б-р Т.Шевченка, 14 - [КНУ ім.Т.Шевченка].

Цей проект спрямований на допомогу сучасному поколінню, що прагне вдало та професійно почати кар’єру, здобуття основних знань з планування власного часу від практиків - досвідчених фахівців України.
Зареєструватись на серію тренінгів ви можете: https://docs.google.com/forms/d/1tcD8Jt0jevwIODLcRBXYpiThJ5Apdcr7QeZQZDmOpf4/viewform
Зверніть увагу! Учасники, які відвідають три зустрічі, отримають сертифікат про участь у серії тренінгів «Time-management для студентів, що планують будувати кар’єру».

Бери участь сам та приводь друзів! http://vk.com/time_management_impulse

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla