До уваги студентів випускників бакалавратури! Франко-українська програма подвійного диплому MBA «Бізнес-інформатика».

У 2013 та 2014 р.р. входить в ТОП 10 Магістерських програм Business Intelligence Франції згідно досліджень SMBG Consulting Group. У 2010 році отримала найвищу відзнаку A+ від французької Агенції з оцінювання наукових досліджень.
Програма діє з 2005 року, за цей час 144 випускники отримали дипломи магістрів двох університетів, зараз навчається 42 студенти.
Відбір слухачів відбудеться 21-22 травня 2015 року
Ця магістерська програма готує спеціалістів з високим рівнем знань у галузі інформатики, статистики, управління бізнесом, економіки. Основне завдання програми Бізнес-інформатика – підготовка менеджерів, здатних вирішувати завдання бізнесу, управляти бізнесом за допомогою інформаційних технологій. Діяльність випускників програми пов'язана з підтримкою прийняття рішень, організацією корпоративних систем, реорганізацією та оптимізацією бізнесу. Важливою складовою програми є стажування на підприємствах та виконання проектів під керівництвом викладачів.
Програма навчання:
120 ECTS (4 семестри = 2 роки)
3 семестри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за участю професорів університету Ліон 2.
4-й семестр – стажування протягом 6 місяців на підприємствах Франції.
Навчання здійснюється на контрактній основі.
Заняття проводяться у вечірній час та у суботу.
Дипломи:
МАГІСТРА зі спеціальності «Бізнес-адміністрування», ХНЕУ ім. С. Кузнеця
МАГІСТРА зі спеціальності «Інформатика прийняття рішень та статистика в менеджменті»,
Університет Ліон 2.

Запрошуються особи, які мають диплом бакалавра чи навчаються зараз на 4 курсі. Ця програма дозволяє отримати диплом МАГІСТРА на базі диплома БАКАЛАВРА будь-якої спеціальності.
Зарахування відбувається за результатами співбесіди.
Для участі необхідні наступні документи:
- анкета французькою або англійською мовою з фотографією;
- переклад додатку до диплому бакалавра чи виписки з семестрових відомостей.

Відбір кандидатів проводить спільна франко-українська комісія, до складу якої долучаються представники Французького культурного центру та підприємств.

Контакти: т. 057-702-18-31; Золотарьова Ірина Олександрівна; Свердло Тамара Олексіївна; Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт.