Шановні студенти! Пропонуємо паралельно з основною освітою пройти навчання за практичною спеціальністю «Медичний опікун» в Медичній післяліцейній школі L.O. Edukacja в м. Живєц в Республіці Польща.

Тривалість навчання: 1 рік.
Вартість: безкоштовно!
Пропонуються два варіанти навчання:
1) 1,5 місяці восени та 1,5 місяці – навесні;
2) дистанційно (не виїжджаючи до Республіки Польща).
По завершенню навчання у червні 2016 р. студенти складуть іспит і отримають диплом, що визнається на території Республіки Польща. За бажанням можливо безкоштовно здати безпосередньо в Республіці Польща додатковий іспит, що дозволить отримати диплом із визнанням на всій території Європейського Союзу.
Польська сторона забезпечує безкоштовну нострифікацію шкільного атестату для його визнання в Європейському Союзі, а також отримання «карти побуту», яка дозволяє безвізовий в'їзд на територію зони Шенген протягом 10 років.
При обранні першого варіанта навчання (з виїздом до Республіки Польща) польська сторона подаватиме грантову заявку на покриття витрат на проходження інтенсивних курсів польської мови, а також проживання та харчування студентів протягом періоду перебування у Республіці Польща. Транспортні витрати - за рахунок участників.
На першому етапі оформлення документів бажаючим необхідно надати оригінал шкільного атестату та заяву заступнику декана ФЕМ з міжнародної діяльності Пімоненко Т.В.
Термін подачі заяви і атестату – до 14 червня 2015 р.
При залишенні вакансій термін подачі документів буде подовжено.

1. Заява на видачу атестату.
2. Заява на нострифікацію, якщо змінювалось Прізвище.
3. Заява на нострифікацію, якщо не змінювалось Прізвище.