До уваги студентів ФЕМ! Crivelli Europe Scholarship dsl UniCredit та Фонд Європейських Університетів.

Дедлайн: 15 листопада 2015.
Відкрито: для студентів економіки, банківської справи та фінансів з Австрії, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Італії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Росії, Туреччини, України.
Стипендія: € 25,000.

UniCredit і Фонд Європейських Університетів покликаний сприяти спеціалізації за кордоном з кращих європейських талантів в галузі економіки, банківської справи та фінансів. Дана програма спрямована на молодих випускників в галузі економіки, банківської справи та фінансів, які бажають навчатись в аспірантурі починаючи з 2016-2017 навчального року в одному з найкращих університетів в Європі, в США або в будь-якій країні, де функціонує UniCredit.

Країни, в яких UniCredit працює, є: Австрія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Італія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Росія, Туреччина, Україна.

Переможець буде обраний Науковим комітетом Фонду, і результати будуть оголошені 31 грудня 2015.
Якщо у вас є які-небудь питання, пишіть за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Для отримання додаткової інформації зверніться на офіційний сайт.