До уваги студентів 4 курсу освітнього рівня «Бакалавр» та 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр»! Участь у Міжнародному конкурсі з інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge!

Запрошуємо студентів факультету економіки та менеджменту взяти участь у CFA Institute Research Challenge – найпрестижнішому студентському конкурсі з інвестиційних досліджень у світі!
У Конкурсі приймають участь команди, що складаються з 3-5 студентів 4-5 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та/або 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр», які протягом 2 місяців повинні будуть написати інвестиційний звіт по одній з провідних публічних компаній. Згідно умов Конкурсу, написання інвестиційного звіту та презентація здійснюються англійською мовою.
Більш детальну інформацію про Конкурс, Ви можете знайти на веб-сайті: http://challenge.cfaukraine.org/
Команда, що переможе у Всеукраїнському конкурсі з інвестиційних досліджень буде представляти Україну на Регіональному етапі Конкурсу, що пройде у місті Чікаго (США).
Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі, звертайтесь до 30 вересня 2015 року в ауд. М-413 (Смоленніков Денис Олегович)

Буклет