До уваги студентів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! П’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад».

Інформуємо Вас, що з 18 по 22 липня 2016 року в м. Кам'янець-Подільському Хмельницької області, відбудеться п’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад». Літня школа присвячена тематиці сталого розвитку громад у контексті цілей сталого розвитку ООН. Школа проводиться Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Умови участі:
Подаватися можуть студенти університетів-партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» починаючи з другого року навчання.
Подати заявку на участь у школі можна написавши мотиваційного листа, де має бути викладено, чому саме студент хоче взяти участь у школі і чому він\вона вважає, що школа буде для нього\неї корисна. Аплікаційна форма в додатку.
Заповнені форми мають бути надіслані до 30 червня 2016 за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В темі листа слід вказати «Літня школа».
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» покриває витрати учасників на проживання, харчування та проїзд (автобус, маршрутка, поїзд)

Мотиваційний лист