До уваги науковців ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! Стажування в Японії за стипендії наукового фонду Canon (терміном 3-12 місяців).

Щорічно Canon Foundation в Європі надає 15 стипендій для талановитих європейських дослідників. Стипендії надаються на строк від трьох місяців до одного року незалежно від дисципліни і поточного місця роботи.
Стипендіати вільні у виборі інституту або університету в Японії. Стипендії присуджуються, коли вже досягнуто угоду про співпрацю та план дослідження між кандидатом і приймаючою організацією.
Стажистами можуть бути також працівники комерційних, промислових, урядових і будь-яких інших організацій.

Розмір гранту: €22 500 - 27 500.
Термін: 3-12 місяців.
Дедлайн: 15 вересня.
Детальна інформація : http://grantist.com/internship/stazhirovka-v-yaponii-po-stipendii-nauchnogo-fonda-canon/
З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).