20 листопада 2019 року Сумський державний університет очікує на візит поважних гостей із міжнародної аудиторської компанії «Грант Торнтон Україна».

Цей візит буде вже третім щорічним заходом, який проводиться на базі кафедри фінансів і підприємництва Сумського державного університету за безпосередньої участі топменеджменту провідної міжнародної аудиторської компанії «Грант Торнтон Україна» в рамках підготовки студентів за унікальною, акредитованою Інститутом сертифікованих бухгалтерів-практиків Великої Британії (АССА) навчальною програмою СумДУ, яка не має сьогодні аналогів в Україні.

Програма заходів передбачає:
1. Проведення презентації на тему «Аудиторські послуги: роль та значення на ринку фінансових послуг в Україні»;
2. Презентація провідного аудитора компанії «Грант Торнтон Україна» на тему: «СумДУ – твій старт у професійне майбутнє: шлях від студента до фахівця-практика»;
3. Тестування та співбесіда із претендентами на проходження стажування із послідуючим працевлаштуванням у відділах аудиту та фінансового консалтингу АК «Грант Торнтон Україна».

Дата проведення заходів: 20.11.2018р. початок – 11-00.
Місце проведення: каб. 102 Конгресс-центру СумДУ.
Відповідальна особа – Ілляшенко Костянтин Вікторович (тел. 335383).