Відкриті лекції американського професора Dipra Jha. Університет Небраска (Лінкольн, США)

Мова лекцій – англійська!

7 травня 2019 р.

11:25–12:45 – Лабораторія Ідей Н119.
лекція для студентів “The Experience Business”.

Лекція під назвою «The Experience Business» допоможе вам зрозуміти, як індустрія туризму та гостинності еволюціонує від надання послуг до парадигми досвіду. Використовуючи приклади з усього світу, професор Dipra Jha розповість про роль побудованого середовища, технології та персоналізації у створенні досвіду світового класу для клієнтів.

Інформаційний лист  (англ.)

8 травня 2019 р.

10:00 – 11:00 – Г609.
Презентація для викладачів та науковців “Collaborative Online International Learning (COIL)”.

Пристрасний прихильник експериментального навчання та глобальної освіти, професор Джа розробив і провадв програми навчання за кордоном для студентів UNL в Ірландії, Великобританії, Індії, Омані та Об'єднаних Арабських Еміратах. Він є членом секції факультету «Глобального віртуального класу UNL». «Глобальна віртуальна класна кімната» - це міжнародні зусилля, спрямовані на створення кар'єрних та глобальних компетенцій для молодих людей шляхом розширення та вдосконалення сфери віртуального обміну через спільне онлайн-навчання (COIL).

18:30 – 19:30 – Конгрес Центр СумДУ.
Відкрита лекція “Developing Sumy as A Destination Using A Responsible Tourism Model”

У цій публічній лекції професор Dipra Jha поділиться успішними прикладами розробки “destination development” і як Суми може отримати вигоду від відповідального туризму; використання стратегії «triple bottom line», що враховує вплив на економіку, людей та навколишнє середовище.

Інформаційний лист (англ.)

Реєстрація на відкриту лекцію в Конгрес Центрі СумДУ