В період з 22 по 26 жовтня 2018 року асистент кафедри управління Олексій Деміхов пройшов навчання в рамках Орієнтаційного курсу Спільної політики безпеки і оборони ЄС.

3-7 жовтня 2018 р. старший викладач кафедри фінансів і підприємництва Юлія Шкодкіна, брала участь у конференції BarCamp "Альтернативні формати заходів у науковій комунікації", яка проводилася в Мінську, Білорусь.

У вівторок, 9 жовтня, пройшла урочиста церемонія вручення стипендій голови Сумської облдержадміністрації на 2018/2019 навчальний рік.

З 15 по 18 вересня 2018 року старший викладач кафедри фінансів і підприємництва Юлія Шкодкіна взяла участь у заключному засіданні проекту міжнародного стратегічного партнерства “Peace & Love Vector”, яке відбувалося в місті Єреван, Вірменія.

З кожним роком все більше науковців ФЕМ отримують індивідуальні гранти на міжнародні тренінги та наукові стажування. Так, з 15 жовтня 2018 року доцент кафедри еконономіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, заступник директора ННІ ФЕМ з міжнародної діяльності Пімоненко Тетяна розпочала наукове стажування в рамках стипендіальної програми Уряду Латвії (Latvian State Scholarships).

Упродовж осіннього та весняного семестру доцент кафедри управління Мирошниченко Юлія Олександрівна буде приймати участь у програмі академічної мобільності на базі Віденського університету економіки та бізнесу (м. Відень, Австрія).

11 - 13 жовтня 2018 р. cтарший викладач кафедри фінансів і підприємництва Юлія Шкодкіна взяла участь у конференції “Соціальна залученість та участь молоді у регіоні Східного партнерства: поєднання досвіду у Східному партнерстві та Європейському Союзі", яка відбувалася в Тбілісі, Грузія.

З 15 по 22 вересня 2018 р. старший викладач кафедри управління, к.е.н. Опанасюк Юлія Анатоліївна взяла участь у стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Збалансованість економіко-правових процесів у суспільстві і бізнес-середовищі в умовах глобалізації», що проводилась на базі Варненського економічного університету у м. Варна, Болгарія.