Шановні студенти!

У середу, 09.01.2019 р., в ауд. Г-611 о 10:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів.

12 грудня 2018р., в рамках практично-орієнтованого підходу до навчання, викладачами кафедри управління Мішеніною Г.А. та Опанасюк Ю.А. було організовано тематичну екскурсію для студентів спеціальності «Публічне управління і адміністрування» ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького до Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради.

21 грудня 2018 року викладач кафедри управління Деміхов О.І. залучив студентів групи МЦ.м-711/2 спеціальності "Громадське здоров'я" до участі в семінарі "Становлення системи громадського здоров'я - шлях до продовження життя та запобігання хворобам".

У період з 8 по 10 грудня 2018 року студент першого курсу спеціальності «Менеджент» Микита Ковалевський взяв участь у першій сесії тренінгів для студентських експертів із забезпечення якості освіти на базі Київської школи економіки.

14.12.2018 року, в ході реалізації практико-орієнтованих заходів, викладачем кафедри управління О.І. Деміховим була організована екскурсія студентів групи МЦ.м-711/2 спеціальності "Громадське здоров'я" в обласний комунальний заклад "Сумський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу".

Ганна Швіндіна, доцент кафедри управління СумДУ прийняла участь у дводенному воркошпі «Ефективне Викладання», який відбувся цього тижня в Університеті Пурдью, США.

medani nПрофесор кафедри фінансів та підприємництва Д-р Медані Прасад Бхандарі, поділівся своїм досвідом у сфері захисту навколишнього середовища та зміни клімату, надавши інтервю в журналі Серії Інтерв’ю Стипендіатів Факультетів, опублікованих Університетом Акамайі.

29 листопада студенти спеціальностей "Менеджмент" другого курсу та спеціальності "Адміністративний менеджмент" 5 курсу ознайомились з виробничими потужностями підприємства "Керамейя".