Студентка 2 курсу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету спеціальності «Економіка підприємства» Кучеренко Поліна Валеріївна група (Е-61) під керівництвом д.е.н., професора Таранюка Леоніда Миколайовича та к.е.н., доцента Кубатко Олександри Вікторівни зайняла третє призове місце та нагороджена дипломом третього ступеню у ІІ етапі турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, що проходила 11-13 квітня 2018 року в ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» м. Дніпро.

3-5 квітня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». В олімпіаді взяли участь 47 студентів з 23 вищих навчальних закладів України.

Асистенти кафедри економічної теорії  к.е.н Щербаченко В.О. та Рожкова Є.Ю.  за сприяння Ради молодих вчених взяли участь у дводенному тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів», що відбувся 12- 13 квітня 2018 року в м. Києві.

28 березня 2018 року відбулась студентська конференція ОСС ННІ ФЕМ ім. О.Балацького "Навчальний процес Очима студентів".

5-6 квітня 2018 на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

Студентка 5 курсу СумДУ спеціальності “Економіка підприємства” Ус Яна Олександрівна під керівництвом к.е.н., доцента Чигрин Олени Юріївни нагороджена у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища" дипломом ІІ ступеня.

Студентки спеціальності «Економіка підприємства» Гаврилова Валерія та Гайтина Марія вибороли друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», відстоявши честь Сумського державного університету.

27-28 березня в Одеському державному екологічному університеті відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент", спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».