16-го червня 2018 року відбувся перший в місті Фестиваль Ідей «Суми Майбутнього», мета якого – сприяти інноваційному розвитку міста, поширенню ідей про використання нових технологій в житті містян, про досягнення в медицині, програмуванні, дозвіллі тощо, які мають покращити якість життя в місті.

01 червня 2018 року старший викладач кафедри фінансів і підприємництва, голова Ради з якості ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, Юлія Шкодкіна, взяла участь у підсумковому семінарі-презентації мікропроектів за результатами міжнародного польсько-українського освітнього проекту “Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням”, у рамках якого проходила тренінгове навчання у Варшавському університеті (м. Варшава, Польща) та Ягелонському університеті (м. Краків, Польща) у період з 9 жовтня по 5 листопада 2017 року.

14 червня 2018 року на базі Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях проведено II тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Сумській області. Конкурс проводився в двох номінаціях, - "кращий керівник" та "кращий спеціаліст". В конкурсі взяли участь державні службовці обласної та районних державних адміністрацій.

У період 28 - 31 травня 2018 року старший викладач кафедри фінансів і підприємництва, голова Ради з якості ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, Юлія Шкодкіна, взяла участь у Школі з підвищення навиків написання наукових статей для викладачів «Academic Integrity in Transitional Societies».

5-8 червня в місті Бердянськ (Запоріжська область) відбувся чемпіонат України з поліцейського хортингу за програмою фінальних змагань Кубку України.

6 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном,

21 травня 2018 року викладачами ННІ ФЕМ ім. О. Балацького розпочато проведення серії воркшопів, семінарів та тренінгів у сфері проведення наукових досліджень та розробок. Перші семінари були присвячені питанням покращення навичок з підготовки наукових публікацій. Заходи проводяться для студентів, аспірантів, викладачів та зацікавлених осіб Сумського державного університету.

28 квітня 2018 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського було підведено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів зі спеціальності 073 "Менеджмент" ОПП "Управління інноваційною діяльністю".