There is no translation available.

До уваги студентів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! П’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад».

Інформуємо Вас, що з 18 по 22 липня 2016 року в м. Кам'янець-Подільському Хмельницької області, відбудеться п’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад». Літня школа присвячена тематиці сталого розвитку громад у контексті цілей сталого розвитку ООН. Школа проводиться Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Умови участі:
Подаватися можуть студенти університетів-партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» починаючи з другого року навчання.
Подати заявку на участь у школі можна написавши мотиваційного листа, де має бути викладено, чому саме студент хоче взяти участь у школі і чому він\вона вважає, що школа буде для нього\неї корисна. Аплікаційна форма в додатку.
Заповнені форми мають бути надіслані до 30 червня 2016 за адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . В темі листа слід вказати «Літня школа».
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» покриває витрати учасників на проживання, харчування та проїзд (автобус, маршрутка, поїзд)

Мотиваційний лист

КОНТАКТЫ

EMAIL

ТЕЛЕФОНЫ

Шаблоны Joomla Joomla