Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей щорічно проводиться в закладах вищої освіти України.

Проведення актуальних досліджень, підготовка до конкурсу та вчасне подання наукових робіт студентами є складним завданням, яке потребує дисципліни, високої вмотивованості, достатніх знань і умінь дослідницької діяльності студента.

Такі студенти намагаються досягти професійної майстерності, самовдосконалюватись та розуміють необхідність розвитку науки та впровадження інноваційних технологій в Україні. Саме на розвиток студентів, сприяння реалізації їх здібностей, стимулювання творчого вдосконалення молоді спрямовані зусилля колективу викладачів навчально-наукового інституту ФЕМ.

В 2020 р. талановиті студенти ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького вибороли 16 призових місць у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Загалом, у 2019/2020 н. р. колективами кафедр ННІ ФЕМ було підготовлено та подано 40 конкурсних робіт за 24 напрямами, які визначені Наказом Міністерства освіти та науки України від 04.10.2019 № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році”.

Найбільшу кількість призових місць здобули автори конкурсних робіт, які є студентами кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (загалом 9 призових місць).  По 3 призові місця здобули студенти кафедр маркетингу та управління. На кафедрі фінансів та підприємництва одна перемога.

Отже, дипломом І ступеню у галузі «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» нагороджено Соломко Юлію Олександрівну та Крещік Ольгу Сергіївну, науковий керівник Захаркін О.О.

Дипломами ІІ ступеню відзначено 4 наукові роботи:

• Півень Владислав Сергійович та Кучеренко Поліна Валеріївна («Менеджмент природоохоронної діяльності»), науковий керівник Мельник Л.Г.;
  • Кучеренко Поліна Валерівна («Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»), науковий керівник Шкарупа О.В.;
  • Третяк Тетяна Володимирівна («Менеджмент природоохоронної діяльності»), науковий керівник Жулавський А.Ю.;
  • Москаленко Інна Миколаївна та Яскевич Анастасія Олександрівна («Транспортні системи. Логістика»), науковий керівник Чорток Ю.В.

Переможці ІІІ ступеня представили свої роботи у галузях: «Автомобільний транспорт», «Економіка та управління національним господарством», «Управління у сфері економічної конкуренції», «Управління персоналом і економіка праці», «Управління проектами і програмами», «Туризм», «Маркетинг», «Підприємництво, «Економічна аналітика та статистика», «Економіка та управління у сфері торгівлі».

• Ткаченко Олена Миколаївна та Чорна Ярослава Віталіївна, науковий керівник Мельник Л.Г.;
  • Шафорост Юлія Володимирівна, науковий керівник Пімоненко Т.В.;
  • Скрипка Євген Олександрович та Кучеренко Поліна Валеріївна, науковий керівник Маценко О.М.;
  • Вовченко Вікторія Романівна, науковий керівник Лук’янихін В.О.;
  • Дехтяренко Аліна Олександрівна, науковий керівник Євдокимова А.В.;
  • Лисенко Анастасія Сергіївна, науковий керівник Ковальов Б.Л.;
  • Толок Тетяна Сергіївна, науковий керівник Коваленко Є.В.;
  • Колесник Анна Анатоліївна, науковий керівник  Сагер Л.Ю.;
  • Солодова Єлизавета Дмитрівна та Ніколаєв Станіслав Олександрович, науковий керівник Маценко О.М.;
  • Вакулішина Ірина Миколаївна, науковий керівник Сагер Л.Ю.;
  • Попов Владислав Сергійович та Скрипка Євген Олександрович, науковий керівник Маценко О.М.