There is no translation available.

Збірники тез доповідей кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю

  • Збірник тез доповідей Першої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу». 21-22 вересня 2007 року. – Суми: Видавничо-виробниче підприємство «Мрія-1» ЛТД, 2007. – 200 с.
  • Збірник тез доповідей Другої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу». – Суми: Видавничо-виробниче підприємство «Мрія-1» ТОВ, 2008. – 236 с.

До збірника включено тези доповідей учасників Другої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу», в яких досліджуються проблеми інновацій у маркетингу та маркетингу інновацій, управління потенціалом інноваційного розвитку підприємств, екологічного маркетингу тощо.

  • Збірник тез доповідей Третьої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу». 1-3 жовтня 2009 року. – Суми: Видавничо-виробниче підприємство «Мрія-1» ТОВ, 2009. – 292 с.

До збірника включено тези доповідей учасників Третьої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу», у яких розглядаються актуальні питання і проблеми інновацій та інновацій у маркетингу, екологічного маркетингу та управління потенціалом інноваційного розвитку підприємств тощо.

  • Збірник тез доповідей Четвертої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу». 29 вересня-1 жовтня 2010 року. – Суми: ТОВ Друкарський дім «Папірус», 2010. – 300 с.

До збірника включено тези доповідей учасників Четвертої міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу», у якій розглядаються актуальні питання і проблеми маркетингових інновацій та інновацій у маркетингу, екологічного маркетингу та управління потенціалом інноваційного розвитку підприємств тощо.

 

 

CONTACTS

EMAIL

PHONES

Шаблоны Joomla Joomla