6-9 травня 2011 року на базі факультету економіки та менеджменту СумДУ пройшла 17-та щорічна міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Економіка для екології".

Більше 100 студентів і науковців з Польщі, Канади, Індонезії, Нігерії, Танзанії, Іраку, Алжиру, Камеруну і України взяли активну участь у конференції. "Економіка для екології» зібрала багато захоплених молодих дослідників, які показали високий рівень знань та ерудиції у сфері економіки природокористування та проблем сталого розвитку. Конференція складалася з пленарного засідання, семінарів та секційних обговорень.

Всі учасники отримали сертифікати, кращим з них були вручені дипломи. Дипломи отримали наступні студенти Сумського державного університету: Мбеле Стенлі Чісоба, Узоігве Кінгслі Чуквуемека, Марина Хижняк, Джонатан Нвосу Емек, Оредугба Олавалі Олакунле, Оделыэ Ідову Пітер, Сильванус Ніакунга.

Крім того протягом всієї конференції була насичена культурно-масова програма: українська та міжнародна вечірки, екскурсія в місто Тростянець. Учасники конференції мали чудову можливість познайомитися з визначними пам'ятками Сумської області та дізнатися більше про багату українську культуру.

Спонсорами конференції «Економіка для екології» виступили автосалон "Суми-Лада", торгова фірма «Центр Філадельфія університетські послуги» (г-н Джубран Джафар) і, за традицією, ВКП "Еко-Продукт".

 

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla