vasileva2017ВАСИЛЬЄВА Тетяна Анатоліївна

директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького

професор (2010 р., вчене звання професора кафедри менеджменту)

доктор економічних наук (2008 р., спеціальність 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит)

головний редактор наукового журналу “Business ethics and leadership”

член редколегії журналів: "Strategy and Development Review", "Carbon Accounting and Business Innovation Journal"

рецензент наукових журналів: "Journal of Sustainability Science and Management" (Scopus index), "Acta Scientiarum Polonorum. Oeconomia"

член спеціалізованої вченої ради в Сумському державному університеті

член громадської організації «Рада молодих вчених»

член Центру підтримки бізнесу в Сумській області від Європейського банку реконструкції та розвитку

Сфера наукових інтересів: банківська справа, інвестування, ризик-менеджмент, інноваційна діяльність, соціальна відповідальність, освіта, зелена економіка, інновації.
Наукові стажування за кордоном: Таллін, Естонія (Learning Teacher Network, ЮНЕСКО, 2016 р.); Дойче Бундесбанк, Університет прикладних наук м. Хахенбург, Німеччина (2010 р.); Університет Перруджо, Італія (2017 р.), Університет Сент-Галлена, Швейцарія (2017 р.)
Участь у реалізації проектів Жана Моне: «Фінансові аспекти євроінтеграції: літні/зимові школи для молодих дослідників та студентів» (Програма ЄС у сфері вищої освіти Erasmus+, 2014 р.); «Європейські студії освіти з фінансів: дослідження та розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення» (Програма ЄС у сфері вищої освіти Erasmus+, 2014 р.)
Участь у міжнародних наукових грантових проектах: «Розвиток діалогу між банками і громадянським суспільством в контексті забезпечення демократичних процесів в Україні» (DAAD, 2016), «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства» SCOPES IZ74Z0_160564 (Swiss National Science Foundation, 2015-2017 рр.) та ін.
Участь у міжнародних освітніх грантових проектах: «Відповідальне фінансування та захист споживачів” (Міністерство з економічного співробітництва та розвитку Німеччини, 2017), «Відповідальні інвестиції та особисті фінанси» (Центр освіти дорослих, DVV International, Німеччина, 2015-2017), «Школа децентралізації для молоді» (DESPRO, Швейцарія, 2015 р.), «Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані результати» (Швейцарсько-український проект DESPRO, 2015 р.), Економічна освіта в школах України» (Американська рада з економічної освіти NCEE, 2011 р.), «Превенція конфліктів в сучасному українському суспільстві шляхом налагодження конструктивного діалогу у студентському та академічному середовищі м. Суми» (DVV International, 2014 -2015 рр.), «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб у сумських ВНЗ» (МФ «Відродження», 2014 р.), «Дослідження впливу проектів Програми розвитку ООН на соціальний капітал місцевих громад» (Програма розвитку ООН в Україні, 2013р.), Єдність у різноманітті: повага до іншої культури як основа мирного діалогу (DVV International, 2015), «Наше суспільство: обговорювати та домовлятися через інтереси та компроміси» (CIVIC, 2014 р.) та ін.

Перелік охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності: 1.Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №72263 «Університетська система забезпечення принципів академічної доброчесності» (16.06.2017). 2.Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №3445 «Масовий відкритий онлайн-курс «Академічна доброчесність: цінності, навички, дії» (16.06.2017).

Ініціатор науково-освітніх заходів з розвитку корпоративної соціальної відповідальності (зимові/літні школи для молоді «Цінності в економіці та бізнесі», «Школа інновацій та соціального підприємництва», «Управління соціально-відповідальним бізнесом», тощо)

Сторінки у соціальних мережах та наукометричних базах

Facebook                                                  Google Scholar                   
Scopus Web of Science
ResearchGate  

Електронна пошта

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дипломи та атестати

Диплом про вищу освіту                               Диплом доктора наук

Диплом кандидата наук                                Атестат професора

Атестат доцента

Сертифікати та інші відзнаки

Сертифікати про стажування

Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою: (Англійська, В2 "Independent user")

Подяки та грамоти

Наукові, навчально-методичні праці

Васильєва Т. А. Оцінювання конкуренції на кредитному та депозитному ринках України / І. В. Діденко, Т. А. Васильєва // Вісник Української академії банківської справи. – 2015. – № 2 (39). – С. 41-45

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla