З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями щодо вдосконалення освітніх програм затверджено склад Експертних рад роботодавців зі спеціальностей:

 

051 Економіка

Блинник Володимир Миколайович – директор КАТП Сумської обласної ради;

Кирноз Світлана Василівна – головний економіст КП «Водоканал Білопілля»;

Дорошенко Юрій Миколайович – директор ТОВ «Амплі-Сенсор»;

Некрутенко Олена Вікторівна – начальник планово-економічного відділу ТОВ «Авіс Украгро»;

Холявка Олександр Олексійович – директор ТОВ «Укрнафтозапчастини».

Карпичев Ілля Олександрович – заступник начальника планово-економічного управління АТ «Сумське НВО»;

Лепушинський Володимир Олександрович – к.е.н., заступник відділу монетарної політики і економічного аналізу Національного Банку України.

 

072 Фінанси, банківська справа і страхування

Борисенко Роман Миколайович – заступник голови Національного банку України;

Балєв Валерій Євгенович – директор центру обслуговування клієнтів у м. Суми ПАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування»;

Данилов Костянтин Юрійович – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації;

Есманов Олексій Миколайович – начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області;

Недєльчева Ірина Володимирівна – начальник бюро відділу бюджетування планово-економічного управління АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»;

Оголь Дмитро Олексійович – головний економіст відділу кон’юнктурних опитувань Департаменту статистики та звітності Національного банку України;

Рекуненко Віталія Анатоліївна – заступник начальника регіонального відділення АКБ «Індустріал Банк» в м. Суми;

Рябенкова Тетяна Леонідівна – економіст ТОВ «Потенціал»;

Трепалін Роман Олександрович – начальник відділу з конкурсних торгів Сумської міської ради;

Храпач Артур Сергійович – керуючий відділенням «Відділення Сумське №2» АТ «Мегабанк»;

Чванкін Євген Романович – менеджер-управитель з постачання ТОВ ТВК «Рона-маркет»;

Чернуха Євген Іванович – начальник відділення 459 м. Суми АКБ «Укрсибббанк».

 

073 Менеджмент

Устименко Владислав Валерійович – провідний фахівець із управління проектами та програмами в сфері матеріального виробництва ТОВ «Домініон Бізнес Парк»; 

Гриценко Сергій Сергійович – директор підприємства ТОВ «Джет Сейл Сервіс»;    

Михайлик В‘ячеслав Миколайович – приватний підприємець;

Онищенко Віталій Юрійович – фахівець з управління проектами та програмами ТОВ «Будівництво та ремонт»;

Тарута Дмитро Юрійовичі – начальник відділу продажу Північно-Східного регіону ТОВ «Нова Пошта»; 

Чугай Марина Олександрівна  – управитель ресторанного комплексу «The Mix».

 

075 Маркетинг

Євенко Юлія Сергіївна – директор рекламно-виробничого об’єднання «Шоколад»;

Кобизський Денис Сергійович – начальник дирекції з маркетингу АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»;

Нестеренко Володимир Іванович – директор з маркетингу Ломбард Скарбниця;

Хоменко Лілія Миколаївна – маркетолог ТОВ «Кемікал Компані»;

Рудика Володимир Вікторович – директор ТОВ «Рекламна група «Регіон».

 

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Оксантюк Олексій Олексійович – заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації;

Лях Олег Валерійович – ФОП, директор електротехнічної компанія  «ОМ»;

Кобизський Денис Сергійович – начальник дирекції з маркетингу АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»;

Коган Борис Герцевич – голова Ради підприємців при Сумській ОДА, директор ТОВ «Енергоконсалтинг»;

Мосунов Богдан Олександрович – голова ГО «Молодь та підприємництво», засновник ТОВ «Експертиза. Консультації. Аналітика»;

Іченська Світлана Анатоліївна – голова правління ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області».

 

281 Публічне управління та адміністрування

Ганненко Ігор Анатолійович – директор комунальної установи «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради, депутат Сумської облради;

Войтенко Микола Григорович – директор ТОВ «ОДА «Альфа»,  депутат Сумської облради; 

Моша Андрій Михайлович – начальник відділу комунікацій та інформаційного забезпечення Сумської міської ради;

Тихенко Володимир Сергійович – посадовець Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації;

Гаврилюк Максим Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби в Харківській та Сумській областях.

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla