19 січня 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Плікус І.Й. взяла участь у заключному циклі вебінарів, який проходив з 15 грудня по19 січня з провідними лекторами-експертами 7eminar.com -  В.Величко, Мар’яною Кавин, Тимуром Алієвим, Тетяною Мойсеєнко, Сергієм Дробоття, Олександром Смирновим та Галиною Казначей.

Інтерактивне онлайн-спілкування та неймовірний досвід від успішного випускника СумДУ – такий цікавий захід було організовано для студентів за участю співвласника бельгійсько-українського підприємства OPTION Tape Specialties NV, випускника СумДУ В’ячеслава Колеснікова.

З 15 по 25 грудня 2020 року на кафедрі управління імені Олега Балацького відбувалися захисти магістрів зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» (освітні програми «Адміністративний менеджмент», «Державна служба, «Управління та адміністрування в охороні здоров’я»), «Управління проектами» та «Менеджмент» всіх форм навчання. Захист відбувався за допомогою он-лайн технологій.

У грудні  2020 року к.е.н., доцент Богдан Ковальов, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету прочитав серію онлайн-лекцій по курсу «Основи МСП та старт-апів в ЄС в умовах Індустрії 4.0 та 5.0» для учнів 10-х класів комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Одним з методів навчання є самостійна робота студента. Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» навчаються за допомогою платформи «Prometeus».

12 січня в ННІ Фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького розпочалися звіти кафедр. Першими свої результати представила кафедра маркетингу і досить успішно.

16 грудня 2020 року було укладено угоду про співпрацю Міжнародної страхової компанії (МСК) та кафедри фінансів і підприємництва Сумського державного університету. Угода має на меті надання практичних знань та вмінь зі страхування студентам Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького.

24 грудня в онлайн режимі відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт. Цікаві відкриті захисти робіт, презентація практичних здобутків, дискусії в процесі обговорення питань дозволили показати гарні знання здобувачів вищої освіти.