Все більше студентів з Африки цікавляться навчанням у СумДУ. Інтереси майбутніх студентів стосуються не тільки медичних спеціальностей, а все більше – спеціальностей економічних галузей та комп’ютерних наук.

У рамках угоди про співпрацю д.е.н., доцент кафедри Шкарупа О.В. перебувала по програмі академічної мобільності в Університеті Бінгам (Нігерія) у період з 18.09.2019 р. по 20.03.2020 р.

"Карантин - не значить спати", як каже одна із студенток, Катя Зайчик.

26 березня 2020 року для викладачів та аспірантів кафедри маркетингу, Тетяна Пімоненко та Яна Ус провели вебінар на тему "Основи бібліометричного аналізу: можливості VOSviewer". Під час семінару було розглянуто алгоритм створення карт цитування у VOSviewer за публікаціями з наукометричних баз Scopus та Web of Science.

27-го березня завідувачка кафедри управління, д.е.н. Швіндіна Ганна провела семінар із бібліометричного аналізу для викладачів та аспірантів інстутиту.

У рамках співпраці з Ghana Baptist University College заступнця директора ННІ ФЕМ, асистент кафедри управління Тетяна Майборода та завідувач кафедри маркетингу Олексій Люльов провели цикли тренінгів, презентацій та лекцій для нових вступників з Гани до аспірантури СумДУ.

В звязку з ситуацією на сьогодні, 24-го березня завідувачка кафедри, д.е.н. Швіндіна Ганна, яка є виконавчою директоркою ГО «Центр освіти впродовж життя» прийняла участь у вебінарі «Відповідь коронавірусу від ЮНЕСКО: досвід мережі міст, що навчаються».

Маркетологи відвідали лекцію професора Александри Кужер, заступника декана з питань освіти, завідувача кафедри прикладних суспільних наук Факультету організації та управління Сілезького технологічного університету (м. Глівіце, Польща).

ПОСИЛАННЯ