9 жовтня стартував перший проект з соціального маркетингу, присвячений пропаганді антикуріння «No smoking».

Участь у семінарі в рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук та СумДУ у сфері якості освіти з питань оптимізації процесу практичної підготовки та стажування студентів.

Викладач кафедри управління, кандидат наук з державного управління Деміхов Олексій Ігорович взяв участь в семінарі "Public Health Law" (06.10.-12.10.2019) під керівництвом Scott Burris, JD, AB (США) та Katarzyna Czabanowska, Dr. Habil. (Нідерланди).

У четвер, 10.10.2019 доцент кафедри управління Мішеніна Г.А. та студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» кафедри управління зустрілися з радником з регіонального розвитку Григорієм Стариковим.

9 жовтня студентка групи Ф-61 Білоус Юлія отримала іменну стипендію голови облдержадміністрації. Нагороди вручала тимчасово виконуюча обов'язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик.

10 жовтня 2019 року студенти 2-го курсу спеціальності "Громадське здоров'я" відвідали відділення профілактики і боротьби зі СНІДом комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради "Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань".

Студентка кафедри фінансів і підприємництва Білоус Юлія  взяла участь у молодіжному польсько-українському обміні "Heritage - Eco it up", в молодіжному центрі Насутов м. Люблін, Польща.

Практично орієнтований захід «День кар’єри в СумДУ» було проведено 28.09.2019 р. у Конгрес-центрі СумДУ.

ПОСИЛАННЯ