В умовах сучасного світу нарівні з персональними та корпоративними брендами колосального значення набуває поняття бренду території. Суперництво міст, регіонів і країн за ресурси перетворює їх із географічних одиниць у повноцінні товари, що мають свою цінність, властивості та вартість.

Освітня трансформація - це обговорення прогресу вищої освіти для покращення людського стану та стійкості планети.

26 листопада маркетологи прийняли участь у презентації віртуального гіду Сум. Це – мобільний додаток, через який можна дізнатись історію міста.

21 листопада за ініціативи доц. Захаркіна О.О. на зустріч зі студентами 4-го курсу завітали менеджери Альфа-банку, який є одним з найбільших українських банків з міжнародним капіталом.

27 листопада 2019 року Сумський державний університет відвідала делегація міжнародної аудиторської компанії Грант Торнтон Україна. Приймала гостів і організовувала зустріч кафедра Фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Ф. Балацького на чолі із професором Володимиром Бороносом.

Вчора, 20 листопада 2019 року у затишному приміщенні  апартаментів 213 бібліотечного корпусу Сумського державного університету проходив семінар «Перевірка академічних текстів антиплагіатними системами – що треба знати».

З 20 по 23 листопада 2019 р. проф., д.е.н. Л.Г. Мельник, зав. кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України узяв участь у Всесвітньому науковому Форумі (WSF) в Будапешті.

У період з 15 по 16 листопада 2019 у приміщенні Конгрес-Центру СумДУ професор кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького, Кобушко Ігор Миколайович прийняв участь у дводенному тренінгу «Excel для бізнесу: ефективний аналіз та візуалізація даних».

ПОСИЛАННЯ