Аспіранти кафедри фінансів і підприємництва не сидять вдома без діла та активно долучаються до серії безкоштовних вебінарів, що проводяться у жовтні-листопаді 2020 року, де навчаються управляти та систематизувати бібліографічну інформацію, працюючи з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley.

24 жовтня 2020 р. в рамках вивчення дисципліни "Інвестиційний аналіз" (викладач – Лукаш О. А.) для студентів групи Е-81 (3й курс бакалавратури, освітня програма «Економіка і бізнес») була організована відео-зустріч із засновником ithinkers.com.ua та e-app.com.ua, успішним інвестором Sushi Master 14 ресторанів, а також інвестором низки інших бізнес-проектів – Олексієм Чечелем.

Студенти першого курсу кафедри управління відвідали онлайн-зустріч, яка відбулася 27 жовтня, на тему міжнародної мобільності та можливостей навчання за кордоном.

З 13 по 15 жовтня невгамовні магістри-маркетологи 1 курсу мали можливість взяти участь у трьохденному марафоні з 18 онлайн-сесій «Re-Imagine the Future of Leadership», метою якого було надання легких та швидких у втіленні ідеї, спрямованих на вихід із кризи, створеної COVID-19.

24-26 вересня 2020 року кафедра маркетингу стала співорганізатором конференції «Соціальний розвиток цінностей: етика-технологія-суспільство» (Silesian University of Technology).

У вересні-жовтні 2020 року студентом спеціальності «Економіка» Півнем Владиславом було проведено ряд лекцій для учнів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №21 Сумської міської ради.

26 жовтня 2020 р. студенти спеціальності «Маркетинг» в рамках  вивчення дисциплін «Основи маркетингової діяльності», «Маркетингові комунікації», «Маркетингова логістика» мали змогу поспілкуватися з Юрієм Андрієнко, директором з продажів SoMo, резидентом UNIT.city.

15 жовтня 2020 р. у рамках дисципліни «Готельно-ресторанний бізнес» (викладач – Гриценко П. В.) студенти групи ЕН-82/2пе відвідали онлайн бізнес-зустріч з засновником Арт-платформи “Tribuna Park” Михайлом Грінем.