А ви знаєте, що не тільки студентам доводиться захищати свої роботи - курсові, дипломні бакалаврські чи магістерські роботи?

Естафету захистів на кафедрі ФіП підхопили студенти-фінансисити 4-го курсу, які 22 червня 2020 року успішно захистили дипломні бакалаврські роботи.

З 19 по 24 червня 2020 року професором кафедри фінансів і підприємництва Александровим Вадимом Трохимовичем було проведено в дистанційному режимі платний п’ятиденний семінар «Організація якісної неперервної освіти з точки зору роботи мозку та пам’яті людини», у якому були розглянуті питання:

Олександра Тверезовська - магістрантка спеціальності «Фінанси і аудит підприємництва» кафедри фінансів і підприємництва, яка виграла грант на отримання Латвійської державної стипендії на навчання протягом одного семестру 2020-2021 навчального року в одному з найбільших університетів Латвії – Латвійському університеті (м. Рига, Латвія).

Вітаємо та радіємо за проф. Басанцова І.В., який одержав позитивне рішення від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про видачу деклараційного патенту на корисну модель.

Професор кафедри фінансів і підприємництва Ігор Кобушко отримав диплом про участь у міжнародній освітній програмі «Тренінг для тренерів з розвитку навичок та інструментів навчання соціальному підприємництву» м. Азнаур, Вірменія, в рамках програми Erasmus+ KA2.

А у нас поповнення: 24 червня 2020 року успішно захистилась друга група фінансистів! То ж вітайте новоспечених дипломованих випускників 2020 року кафедри фінансів і підприємництва!

16 червня 2020 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. прийняла участь у онлайн-тренінгу «Пошук в максимальній версії баз даних - Академічний пошук і бізнес-джерело».