Студенти нашої кафедри в рамках гранту НТСА присвятили багато часу створенню нової фінансової гри "Страхування".

14 грудня у приміщенні Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine відбувся фінал VII Конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ.

В СумДУ протягом 10-11 грудня пройшло відповідне навчання в "Лабораторії Ідей" кафедри управління від Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, для підготовки експертів з акредитації освітніх програм.

За ініціативою студентів-фінансистів Сумського державного університету відбулася екскурсія до АТ «Райффайзен Банк Аваль».

17-22 листопада 2019 року в Сумському державному університеті відбулися навчальні подорожі за підтримки спільного проекту «Підтримка потенціалу молодих науковців університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні».

В Сумській міській раді відбулось засідання Робочої групи з розроблення Стратегії інтеркультурного розвитку міста Суми 12 грудня 2019 р.

Студентка кафедри «Маркетингу» Дарина Солдатенко поспішає поділитись своїми враженнями від навчання в школі англійської мови «Bloomsbury International», яка знаходиться в самому центрі Лондона.

Для студентів гр. М-71 в рамках навчальної дисципліни «Організація управління промисловими підприємствами» професор кафедри управління Кислий Володимир Миколайович провів ділову гру «Розробка посадових інструкцій для керівників та спеціалістів», яка відбулась 5.12.2019 р.

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla