Студенти нашої кафедри в рамках гранту НТСА присвятили багато часу створенню нової фінансової гри "Страхування".

14 грудня у приміщенні Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine відбувся фінал VII Конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ.

В СумДУ протягом 10-11 грудня пройшло відповідне навчання в "Лабораторії Ідей" кафедри управління від Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, для підготовки експертів з акредитації освітніх програм.

За ініціативою студентів-фінансистів Сумського державного університету відбулася екскурсія до АТ «Райффайзен Банк Аваль».

17-22 листопада 2019 року в Сумському державному університеті відбулися навчальні подорожі за підтримки спільного проекту «Підтримка потенціалу молодих науковців університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні».

В Сумській міській раді відбулось засідання Робочої групи з розроблення Стратегії інтеркультурного розвитку міста Суми 12 грудня 2019 р.

Студентка кафедри «Маркетингу» Дарина Солдатенко поспішає поділитись своїми враженнями від навчання в школі англійської мови «Bloomsbury International», яка знаходиться в самому центрі Лондона.

Для студентів гр. М-71 в рамках навчальної дисципліни «Організація управління промисловими підприємствами» професор кафедри управління Кислий Володимир Миколайович провів ділову гру «Розробка посадових інструкцій для керівників та спеціалістів», яка відбулась 5.12.2019 р.

ПОСИЛАННЯ