Початок роботи Центру сучасних банківських технологій

У жовтні 2014 року відбулася знакова подія – відкрито навчально-тренувальний центр «Центр сучасних банківських технологій Сумського державного університету» на базі одного з відділень банку «Надра», в якому із перших днів навчання студенти факультету економіки та менеджменту (ФЕМ) здобуватимуть практичні навички професії.

У жовтні проведено тренінги для студентів першого курсу факультету економіки та менеджменту (для всіх україномовних груп) на тему «Основи фінансової грамотності». Надалі планується охопити профільними тренінгами різного змісту і рівня студентів всіх курсів ФЕМу.
– Сьогодні ми відкриваємо «Центр сучасних банківських технологій Сумського державного університету» на базі одного з відділень банку «Надра»– універсального комерційного банку з числа найбільших банків України,статутний капітал якого складає 3,9 млрд гривень, а регіональна мережа банку «Надра» посідає 5-е місце в Україні– зазначила декан факультету економіки та менеджменту, д.е.н., проф.