Спілкування з гостями з Ізраїлю

Навчальний рік ФЕМ розпочався зі спілкування студентів, аспірантів і викладачів із поважними гостями з Ізраїлю. Так, ФЕМ відвідав директор відділу “Зелений Парламент” Самуель Чейн та головний лікар Громадської клініки Олена Кацман.

Доречно відмітити, що гості з Ізраїлю вже вдруге відвідують ФЕМ. Під час цьогорічного перебування Самуель провів дві лекції-бесіди: першу – з особливостей роботи “Зеленого Кнесету” та другу – актуальну тему сьогодення “Нульовий енергетичний баланс приватних будинків” з розповіддю про власний цікавий досвід будівництва “Зеленого дому”. Лекції викликали значний інтерес у присутніх, що підтвердилось плідною дискусією.
В свою чергу, Олена Кацман надала можливість спілкування на тему економіки охорони здоров’я, з якої минулого року відбулося її цікаве стажування в СумДУ.
Дякуємо іноземним гостям та чекаємо на наступні цікаві лекції.