Канадський досвід персонального фінансового планування

Людмила Гібнер, випускниця магістратури факультету економіки та менеджменту 2011 року (спеціальність економіка підприємства) успішно закінчила George Brown College (Торонто, Канада) за спеціальністю «Фінансове планування» у 2013 році.

Людмила успішно пройшла два сертифікаційні екзамени з фінансового планування у 2013 та 2015 роках та, наразі, працює у якості фінансового парапланувальника на фірмі TE Wealth у м. Калгарі.
25 вересня Людмила відвідала Сумський державний університет із лекцією «Канадський досвід персонального фінансового планування» для студентів факультету економіки та менеджменту. Вона розповіла про особливості фінансового планування в Канаді, а також поділилася власним досвідом роботи з фінансового планування в міжнародній компанії. Під час лекції, яку було прочитано англійською мовою, обговорювалися питання фінансового менеджменту, інвестиційного планування, страхування та управління ризиками, податкове планування, пенсійне планування.
Лекція зацікавила слухачів, що підтвердилось плідною дискусією та обговоренням.