Тиждень святкування 20-річчя факультету економіки та менеджменту

16 травня – спортивний день. У цей день пройшли дві спортивні події, зібравши чимало учасників та вболівальників. З самого ранку на зеленому полі біля спортивного комплексу СумДУ відбулися змагання з футзалу між викладачами та студентами факультету економіки та менеджменту. Старші гравці на початку гри були дуже активними, але швидко втомилися. Вперше за багато років подібних змагань перемогу отримали студенти з рахунком 6:4. Вітаємо студентів з перемогою, викладачів із захоплюючою грою, а глядачів із отриманими шаленими емоціями.

На великій перерві понеділка дух перехоплювало від «екшену», що був на площі перед центральним корпусом. Це були веселі старти економу! Участь у естафетах приймали три команди по п’ять чоловік : «Уперлі», «Бурундучки» та «Логопеди». Всі учасники та глядачі отримали купу позитиву та заряду бадьорості на довгий час.

19 травня відбувся найдовгоочікуваніший захід від студентського деканату ФЕМ – «Квартирник». Вже вдруге «Квартирник» збирає повну банкетну залу КГХ СумДУ. Пісні під акомпанемент гітари в затишній домашній обстановці жодного глядача не залишили байдужим. До виконання власних творів та відомих хітів було запрошено багато студентів та випускників ФЕМ та СумДУ. Також своїм виступом порадував учасник шоу «Х-фактор» Семириченко Олександр.

20 травня – день-сюрприз! Чимало студентів нашого вишу вийшли на великій перерві на центральну площу університету в очікуванні сюрпризу від непередбачуваного факультету економіки та менеджменту. І недарма: до СумДУ завітала команда ВМХерів, щоб привітати ФЕМ з ювілеєм. Хлопці показували різноманітні трюки на маленьких велосипедах без гальм ВМХ та МТВ. На площу були виставлені фігури для стрибків. «Їзда на ВМХ – це мистецтво», – кажуть хлопці та переконують у цьому всіх глядачів цього драйвового шоу. Злітаючи високо вгору, виконуючи розвороти на 180 та 360 градусів, викручуючи руль, перекидаючи ногу через раму велосипеда, «райдери» змушували на мить зупинитись серця від захвату всіх глядачів. Та все це звичайно в супроводі драйвової музики та оплесків студентів СумДУ.