Перемоги по всіх фронтах

13-14 травня 2011 року на базі Самарського державного університету відбулася ІІ міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку підприємницької діяльності», у якій взяли участь більш ніж 60 студентів із Росії, України, Білорусі. Студентка кафедри маркетингу Сумського державного університету Щербаченко Вікторія Олексіївна посіла ІІ місце у секції «Економічні, фінансові й організаційні проблеми підприємницької діяльності» з роботою на тему «Вдосконалення теоретико-методичних підходів щодо управління інтелектуальним капіталом на різних рівнях» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Школа Вікторія Юріївна).

Більш детально з результатами конференції можна ознайомитися на сайті http://econom.ssu.samara.ru/konf/6.html.

18-21 травня 2011 року у Дніпропетровському університеті економіки та права імені Альфреда Нобеля пройшла Друга віртуальна сесія Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Інтелектуальний потенціал світового розвитку», в рамках якої відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу наукових робіт студентів і молодих вчених, присвяченого 110-річчю від дня народження лауреата Нобелівської премії Саймона Кузнеця. Цей конкурс зібрав понад 100 молодих вчених та студентів з багатьох ВНЗ України, Росії, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Польщі, Індії. На панелі «Генерація нових знань: криза науки чи перезавантаження?» були представлені кращі роботи конкурсантів. Щербаченко Вікторія Олексіївна отримала Диплом І ступеня за наукову роботу на тему «Роль інтелектуального капіталу у формуванні інноваційної економічної системи» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Школа Вікторія Юріївна) та виступила з презентацією, підтвердивши високий рівень виконання роботи та її актуальність.

Статті переможців конкурсу будуть опубліковані у виданнях університету – «Академічне огляд» і «Європейський вектор економічного розвитку».

Вітаємо Вікторію і її наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших успіхів!