Стартував проект з проведення серії практичних бізнес-тренінгів для студентів-маркетологів

Перший тренінг провели випускники кафедри маркетингу та УІД Ігор і Наталія Іваницькі, тим самим показавши студентам наскільки широкими є можливості та сфери застосування знань випускників кафедри. Їх виступ був присвячений особливостям створення ефективної таргетингової реклами в соціальних мережах для підвищення продажів і отримання прибутку.

Ігор і Наталія вже більше трьох років активно працюють у даному напрямку, а їх численні клієнти знаходяться по всьому світу. Приклади реалізованих ними проектів доводять ще раз, що немає нічого неможливого, варто тільки зрозуміти свою мрію, сформулювати чітко мету для її досягнення і діяти, як говорили сьогодні самі спікери.
Тому, сьогодні, в День студента, особливо хочеться побажати нашим студентам натхнення і активної життєвої позиції для реалізації своїх мрій. Щоб кожен із вас знайшов своє місце під сонцем!)
Слідкуйте за новинами в групі Вконтакте і Facebook, ми повідомимо додатково тему, час і місце проведення наступного тренінгу.